Warsztaty

Wyjazdy Na Podlasie 

 

Stworzyliśmy na Podlasiu miejsce w którym można zwolnić od codziennego pędu i spokojnie przez kilka dni pooddychać, poczuć własne ciało, tak by powstała przestrzeń na zgłębienie technik jogi, zarówno w zakresie fizycznym jak i mentalnym. 

Joga poza asanami ma do zaoferowania o wiele więcej, to techniki relaksacyjne, pranajamy, dążenie do samoświadomości tak by nie podążać w życiu tylko za bodźcami, emocjami,  ale nauczyć się na spokojnie obserwować siebie najpierw w dogodnych warunkach na macie, a później w życiu – na co dzień i dystansować się od zalewających nas informacji i spraw.

Odnowiliśmy rodzinny dom, przystosowując go na kameralne warsztaty do 16 osób. Powstała piękna sala na poddaszu z podgrzewaną podłogą, sprzyjająca  miękkiej praktyce. Sala to 100 m2  o wysokości 4 m, drabinki i haki na których mamy pasy i liny z których regularnie korzystamy.

Pokoje są dwuosobowe lub jednoosobowe z łazienkami na wyłączność lub łazienką obok współdzieloną przez dwa pokoje. Mamy uroczą jadalnię z biblioteką i pianinem, gdzie w każdej chwili można przygotować sobie herbatę czy kawę. Na piętrze jest przestronny salon wspólny, w którym można odpoczywać, czytać książkę , porozmawiać z innymi uczestnikami. 

Jest to czas odłączenia się od codziennej pracy, nawet zdalnej by całkowicie wykorzystać przestrzeń warsztatu na pracę ze sobą. 

Aktualne warsztaty