O studio

O studio

Joga Studio mieści w na tyłach budynku Waryńskiego 9 przy Metro Politechnika. 

Wejście od ul.Nowowiejskiej 10 w podwórze, lub przez taras schodami od ul.Waryńskiego 9 i następnie na dół schodami po lewej stronie tarasu.

Szkoła ma dwie sale do jogi po ok. 100 m2 każda, obie z piękną drewnianą podłogą.

Na dolnej sali drabinki i spokój, zapominasz że jesteś w centrum miasta.

Mamy bardzo dużo pomocy ułatwiających praktykę m.in. nasze sztandarowe  pasy do wiszeń i worki z piaskiem (własnej produkcji), wałki, klocki, pianki, koce, paski, ławki…

Można na początek również korzystać z naszych mat, prosimy o przynoszenie własnych ręczników. 

W szkole są szatnie z prysznicami i szafki zamykane na kluczyk, gdzie można pozostawić rzeczy. 

studio jogi warszawa, joga warszawa, joga centrum, joga mokotów, joga metro, pas do jogi, wyjazdy z jogą, joga kręgosłupa, joga oddech, pranajama, joga studio medytacja, joga dla początkujących

Nauczyciele

studio jogi warszawa, joga warszawa, joga centrum, joga mokotów, joga metro, pas do jogi, wyjazdy z jogą, joga kręgosłupa, joga oddech, pranajama, joga studio medytacja, joga dla początkujących

Grzegorz Nieścier

Dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara (stopień Intermediate – Junior III). Praktykuje jogę od 30 lat.

Zaczynał w wieku 20 lat w 1992 r. w warszawskiej Akademii Hatha-Jogi Sławomira Bubicza z którą był związany 9 lat. W 2001 roku otworzył własna szkołę jogi w Warszawie na Kole a od 2002 roku przy ul. Grzybowskiej 37A. Od lipca 2018 roku Joga Studio działa przy ul. Waryńskiego 9.
 Zainteresowania jogą i Indiami dały impuls do studiowania indologii na wydziale neofilologii UW i dwóch kilkumiesięcznych podróży do Indii w 1997 i 2006 roku gdzie praktykował w Instytucie Iyengara.

W latach 2000-2008 co roku wyjeżdżał regularnie do Stanów Zjednoczonych, gdzie praktykował w Iyengar Yoga Institute of Champain-Urbana, prowadzonym przez doświadczoną nauczycielkę jogi terapeutycznej – Lois Steinberg, w Bostonie u Patricii Walden oraz w Yoga Circle w Chicago u Gabriela Halperna i Patriny Dobbish. Brał udział w zaawansowanych  kursach prowadzonych  przez takich nauczycieli jak Rita Keller z Kolonii, Gabriela Gubillaro z Florencji, Faeq Biria z Paryża, Manouso Manos z Kaliforni i Rajvi Mehta z Bombaju oraz w warsztatach organizowanych przez Konrada Kocota, Jurka Jaguckiego, Henryka Liśkiewicza i Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara.

Wykształcenie techniczne (jest magistrem inżynierem elektroniki medycznej i jądrowej) wykorzystuje w precyzji i metodycznym podejściu do uczenia jogi.

Instruktor rekreacji ruchowej specjalności kinezyprofilaktyka i ćwiczenia psychofizyczne uzyskany w 2005 roku na AWF-ie w Katowicach.

Zainteresowania: muzyka klasyczna, emisja głosu i śpiew, fizyka, fizjologia i anatomia ruchu, sanskryt,

“W czerwcu 2020 roku zdiagnozowano  u mnie ostrą postać białaczki szpikowej-mutacja genu FLT3. Po trzech cyklach intensywnej chemioterapii zachorowałem na ostre zapalenie płuc i po 10-dniowej śpiączce cudem wróciłem do żywych (uszkodzenie 25% płuc i 75% nerwów  czuciowych w nogach). Dawano mi 1-3% szansy, że przeżyję. W lutym 2021 roku pomyślnie przeszedłem przeszczep szpiku i powoli wracam do praktyki i uczenia jogi. Jest to duże wyzwanie, gdyż zmagam się z GvHD (choroba przeszczep przeciwko gospodarzowi) w fazie przewlekłej, która powoduje liczne zwłóknienia tkanki łącznej i skóry. Gdyby nie regularna praktyka jogi miałbym teraz znaczne ograniczenia ruchomości całego ciała…

 Zapraszam na zajęcia wszystkie osoby, które chcą przekonać sie jak wiele joga ma do zaoferowania na każdym poziomie, niezależnie czy jesteś młody i sprawny czy po ciężkich przejściach jak ja”

Karolina Nieścier

Absolwentka Podyplomowych Studiów Relaksacja i Joga na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie.
Jogę praktykuję od 2007 r. 

Z wykształcenia dziennikarz, zainteresowana zdrowym trybem życia. Od wielu lat na diecie vege i bezglutenowej. Lubi gotować pyszne potrawy dla uczestników warsztatów wyjazdowych na Podlasiu.

“Ramy są po to by nadać początkowy kształt, dalej jest twórczość, szukanie siebie w jodze i w życiu…

Joga na początku wydaje się odtwórcza, ale tak jak we wszystkim, najpierw trzeba poznać zasady, by na tych fundamentach móc tworzyć według możliwości i potrzeb własnego ciała i ducha. I wtedy zaczyna się joga – łączenie siebie z wszechświatem.”

studio jogi warszawa, joga warszawa, joga centrum, joga mokotów, joga metro, pas do jogi, wyjazdy z jogą, joga kręgosłupa, joga oddech, pranajama, joga studio medytacja, joga dla początkujących