Dla rozpoczynających

Zapraszamy do rozpoczęcia praktyki w dowolnym momencie nie trzeba czekać na początek miesiąca.

ZAPRASZAMY BEZ ZAPISÓW !


 

Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu obowiązującego w Jogastudio.

Obowiązują w studio ogólnospołeczne  zasady wzajemnego szacunku dla innych uczestników zajęć oraz szczególnie prowadzącego zajęcia.

Przyjdź 5-10 min. wcześniej z pustym żołądkiem (2-3 h po posiłku),  strój luźny, nie krępujący ruchów.

Ćwiczymy na boso  matach, które na początek są dostępne w studio – można je dezynfekować specjalnym sprayem, później zachęcamy do kupienia własnej. Mamy duży wybór mat w sprzedaży na miejscu w Jogastudio!

Po szkole poruszamy się na boso lub w obuwiu na zmianę.

Każde zajęcia są sesją grupową- prowadzoną przez nauczyciela i każdy uczestnik ma obowiązek przestrzegania wskazówek nauczyciela dotyczących kierunku wykonywanych asan i używania pomocy do jogi , w tym szczególnie lin i pasów do jogi zgodnie z ich przeznaczeniem i tylko i wyłącznie w momencie wskazanym przez nauczyciela.

Ze względu na higienę prosimy o przynoszenie własnych ręczników i używanie ich na pomocach szczególnie miękkich – czyli kładziemy ręcznik  na wałku lub kocu. 

Jeśli zapomnisz swojego ręcznika – można wypożyczyć w recepcji za 3 PLN na czas zajęć.

Opłata za zajęcia gotówką przed zajęciami u prowadzącego-najbliższy bankomat przy sklepie Groszek na rogu Waryńskiego i Nowowiejskiej- 40 m od Jogastudio

Jeśli posiadasz kartę Multisport plus pokaż ją w recepcji wraz z dowodem tożsamości – prowadzący dokona rejestracji wejścia.

Każde zajęcia rozpoczynają się spokojną praktyką lub relaksem i kończą relaksem – które są nieodzowną częścią zajęć !

Jeśli się spóźnisz poczekaj spokojnie, żeby prowadzący mógł zarejestrować Twoje wejście i wejdź cicho na salę, połóż się na macie i czekaj aż grupa zakończy relaks, jeśli są ułożeni w asanie z dużą ilością pomocy – nie bierz ich już, bo będziesz przeszkadzał innym w relaksie. Oczywiście staraj się nie spóźniać – zamykamy drzwi wejściowe wraz z rozpoczęciem zajęć.

Sprawdzaj Grafik zajęć przed przyjściem do studio, wpisujemy na stronie który nauczyciel w danym dniu prowadzi zajęcia, ale zdarzają się zastępstwa i wtedy jest informacja w Planie Zajęć na stronie.

W czasie Świąt zazwyczaj następują zmiany w grafiku, ale bardzo często jakieś zajęcia w świąteczne dni odbywają się , najlepiej sprawdzać na bieżąco na stronie

Ale również warto śledzić nas na FB, tu również wrzucamy aktualności FACEBOOK