Jesienny Długi Weekend to dobry czas by bardziej skupić się na sobie na kilkudniowym wyjeździe
Warsztat to czas gdy nie patrzymy tak na zegarek jak zazwyczaj,
to czas by się rozluźnić , zmienić trochę swoje przyzwyczajenia, poczuć swoje ciało, oddech, zatrzymać myśli..,
ale też pobyć i porozmawiać z innymi uczestnikami
Prowadzimy kameralne warsztaty dla 12- 16 osób
Będzie joga, trochę technicznych wiadomości , ale też relaks, wstęp do medytacji , pranajama i praca z energią w pozycjach.
Wspólnie prowadzimy warsztat, dzieląc się naszą energią z Wami
Zapraszamy Karolina & Grzegorz !
Miejsce: Jaświły, wieś w woj. podlaskim oddalona 200 km od Warszawy i 50 km na północ od Białegostoku. W pobliżu ( 8 km) rzeka Biebrza i Biebrzański Park Narodowy.
Dom Warsztatowy w Jaświłach przeznaczony jest wyłącznie do praktyki jogi. Ćwiczymy na przestronnej sali na poddaszu – 100 m2 z podgrzewaną podłogą, o wysokości 4 m ! Sala jest w pełni wyposażona w pomoce do jogi: drabinki , pasy do jogi , pianki, klocki, koce, wałki, krzesła, paski.
Do waszej dyspozycji przytulne pokoje 2 os i jednoosobowe oraz urocza jadalnia, w której serwujemy lekką kuchnię wegetariańską, bezglutenową.
Możemy zorganizować dwa pokoje trzyosobowe.
Piątek
przyjazd od 17:00
18:30-20:00 praktyka ,(joga medytacja )
20:15 kolacja , zapoznanie się , rozliczenie warsztatu
Sobota – Poniedziałek
Spokojne poranki ..
można się wyspać, czy pójść na poranny spacer przed jogą
czas na książkę czy wspólne rozmowy z uczestnikami
w jadalni herbata , zioła , kawa dostępne bez ograniczeń cały dzień
9:15 lekkie śniadanie
11:15- 13:15 Praktyka ( joga , obserwacja oddechu, elementy filozofii jogi )
13:30 obiad
17:30 -20:00 sesja wieczorna (joga, pranajama / medytacja)
20:30 kolacja
Wtorek
9:00 lekkie śniadanie
czas na spacer , książkę czy wspólne rozmowy z uczestnikami
11:15- 13:15 Praktyka ( joga , obserwacja oddechu, elementy filozofii jogi )
14:00 obiad
Kończymy po obiedzie około 15:00
Miejsce za 1 osobę w pokoju:
2-osobowym z łazienką wspólną 1490 PLN
2-osobowym z łazienką 1690PLN
1- osobowym z łazienką wspólną 1890PLN
Rezerwacja : mailem: grzegorz@jogastudio.pl, tel 604 406 991
Aby zarezerwować miejsce na warsztat należy wysłać swoje zgłoszenie ( imię nazwisko nr telefonu ) na maila ,
oraz uiścić opłatę rezerwacyjną w wysokości 500 zł w ciągu 3 dni od rejestracji. Dane do przelewu otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym rezerwację.
Dojazd:
Z Warszawy Świetny dojazd Trasą S8 na Białystok do Jeżewa, dalej DW 671 na Tykocin i dalej na Knyszyn i Korycin. Ok.3 km za Knyszynem skręcić w lewo na Jaświły i po ok. 17 km jesteśmy na miejscu. Dom znajduje ok. 300 m od początku wsi po lewej stronie- nr 24.
Trasa ok 2,5 godz
Jeżeli posiadacie wolne miejsce w samochodzie lub chcecie się z kimś zabrać, zaznaczcie to przy rezerwacji.
Zachęcamy do wspólnego bardziej ekologicznego podróżowania 🙂




