Gabinet

 

Refleksoterapia twarzy 

 1.     Jest cenionym zabiegiem uaktywniającym procesy samo regulacji i samo uzdrawiania organizmu
 2.     Jest skutecznym antidotum na stres i zaburzenia emocjonalne takie jak: depresja, fobie, bezsenność 
 3.     Jest zabiegiem doprowadzającym do stanu głębokiego odprężenia naszego organizmu.

 

Refleksoterapia wpływa na: 

 • ogólną poprawę stanu naszej przemęczonej skóry
 • likwidację złogów podskórnych, napięć i obrzęków
 • ukrwienie oraz dotlenienie skóry, w związku z tym zdecydowanie lepsza staje się dystrybucja składników odżywczych do komórek a nasza twarz odzyskuje naturalny blask J
 • natychmiastową poprawę napięcia włókien kolagenowych dzięki czemu skóra jest bardziej sprężysta,    elastyczna i młodsza J
 • system wydzielania wewnętrznego polepszając równowagę  układu hormonalnego dzięki któremu odczuwamy pozytywne myśli, emocje
 • stymulację mózgu, powodując wytwarzanie większej ilości endorfin – naszych naturalnych hormonów szczęścia i przeciwbólowych
 • pracę układu krążenia, pozwala na swobodną cyrkulację krwi i limfy
 • oczyszczanie organizmu z toksyn

   

Lomi  Lomi  Nui

 Świątynny masaż hawajski, pełen miłości  i dobrego dotyku z zaskakująco uzdrawiającym  działaniem głębokiej relaksacji będącym bardzo pomocnym w naszym dzisiejszym stresującym tempie  miejskiego życia. Poprzez dotyk i specjalnie dobrane techniki nacierania ciała indywidualnie wyselekcjonowanymi olejami ekologicznymi, doprowadza się do uwolnienia wszelkich niekorzystnych napięć panujących w naszym organizmie. 

Zabiegi Lomi Lomi Nui wpływają na: 

 • harmonizację całego ciała i przywracają równowagę w naszym umyśle
 • poprawiają się relacje ze sobą i z innymi ludźmi
 • powraca radość życia, witalność i młodość
 • odzyskujemy świadomość swojego ciała, wraca ochota do śmiechu  i radości
 • nieśmiałość  zamienia się w odwagę, dzięki czemu odzyskujemy poczucie własnej wartości i skuteczności w działaniu oraz życiu prywatnym i zawodowym
 • dzięki masażowi Lomi nasze wewnętrzne konflikty i napięcia znikają
 •  

Japoński masaż twarzy  

Stan skóry zmienia się w ciągu czterech pór roku – wiosną, latem, jesienią i zimą. Skóra ma inne wymagania. Aby zapewnić  jej jak najlepszą kondycję stosujemy odpowiednie techniki masażu. 

Wiosna – w tym okresie skóra bywa bardzo wrażliwa, odwodniona, z problemami wypryskowymi   Masaż wykonuje się delikatnie żeby nie podrażnić naskórka. 

stosujemy technikę drenażu toksyn i stymulacji mikrokrążenia  krwi w skórze dzięki czemu skóra będzie lepiej się regenerować. 

Lato      -  w tym okresie skóra odwadnia się w głębszych warstwach z powodu promieniowania       ultrafioletowego.  Skóra jest często chropowata, ma  pozatykane pory łojem, kurzem, co powoduje problemy bakteryjne. 

Schłodzone  powietrze z klimatyzatorów wysusza skórę i zaburza jej  dotlenienie.
Główne zadanie masażu – regeneracja skóry zmęczonej upałem i przesuszeniem,odblokowanie porów i nawilżenie skóry poprzez  poprawienie krążenia krwi, lifting uelastyczni skórę, a technika ugniatania odblokuje pory. 

Jesień   -  to czas kiedy patrzymy na naszą skórę i wydaje nam się starsza po letniej ekspozycji na promienie UV.Na skórze mogą wystąpić plamy pigmentacyjne, przygaszony koloryt skóry.Cel masażu – podniesienie temperatury wewnątrz  komórek, pobudzenie enzymów do pracy co przyniesie efekt anty-aging, przywrócenie kolorytu skóry, dotlenienie, stymulacja włókien kolagenowych aby skóra była bardziej jędrna i lepiej napięta.

Zima    -  to okres kiedy zdecydowanie  pogarsza się krążenie krwi  spowodowane mniejszą ilością  ruchu.  Barki są napięte z powodu zimna. Skóra jest słabo dotleniona  a dostarczane składniki odżywcze  są  gorzej przyswajane.  Obniżona  jest gospodarka hormonalna na poziomie naskórka.

Przedłużający się stan powyższy powoduje spowolnienie wymiany komórkowej, przez co skóra staje się cieńsza, zwiotczała z tendencją do zmarszczek
Naskórek jest przesuszony z powodu różnicy temperatury na zewnątrz  i  wewnątrz  pomieszczeń.
Cel masażu – usunąć napięcia w barkach z powodu zimna i stresu,poprawić krążenie krwi, co spowoduje nawilżenie naskórka od wewnątrz, zniwelować  opuchnięcia  spowodowane  przez  zimno,  które na dłuższą metę deformuje owal rysów twarzy.